advertise

درباره ما

شرکت اسپادان به سیم

پس از سال ها فعالیت مستمر و هدفمند در حوزه تجارت و بازرگانی و در راستای تلاش برای تولید محصول با کیفیت ایرانی و ایجاد اشتغال برای نیروی کار جوان، بر آن شدیم که با استعانت از خداوند منان و با همت از دانش متخصصین اقدام به تولید سیم و کابل نماییم. از این روز در سال ۱۳۸۱ بنای کارخانه اسپادان بهسیم نهاده شد و تولید انواع سیم و کابل در سایزهای فشار ضعیف و متوسط محقق گردید. هم‌اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه از شروع فعالیت، مفتخریم محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی تولید نماییم. بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید و همچنین مجهز بودن به آزمایشگاه آکرودیته همکار استاندارد هر روز پیش از پیش ما را در مسیر پیشبرد اهداف و بهبود کیفیت محصولات یاری می‌رساند.

خلاصه فعالیت های اسپادان به سیم

آن روزها هر جا سراغ محصولات درجه یک خانگی میگرذفتی، همه آدرس چهارباغ کازرونی را می دادند. از حولی سال های ۱۳۳۰ تا دهه ها بعد، حاج آقای خوانساری، وارد کننده، نماینده و عرضه کننده برندهای معروفی چون وایت وستینگ هاوس، جنرال الکتریک، ادمیرال، پِرِستو و.. بود.بچه ها بزرگ شدند، «منصور» را برای ادامه تحصیل به آمریکا فرستاد. او در دانشگاه ایالتی مریلند، مهندسی برق خواند و ۱۲ سال در آمریکابه کار و کسب و تجربه پرداخت. در همان زمان با مژگان ایزدی دانش آموخته رشته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آناپولیس مریلند ازدواج کرد. دختری از خانواده پزشک که پدر، متخصص خون از دانشگاه ایالتی ویرجینا آمریکا و مادر، دانش آموخته رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دارای تخصص علوم آزمایشگاهی از دانشگاه ایالتی ویرجینا آمریکا، دکتری ایمینولوژی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اولین استاد زن دانشگاه اصفهان بود

شروع به صادرات

«منصور خوانساری» که ضرورت عرضه «بهترین ها» را از پدر آموخته بود، تصمیم گرفت ایده تولید محصولات دره یک ایرانی را عملی سازد و اینگونه بود که در بازگشت به ایران و پس از چند سال تلاش و پیگیری، بهسیم در سال ۱۳۸۱ متولد شد.«منصور خوانساری» اصرار داشت دفتر پدر را در قلب چهارباغ اصفهان حفظ کند و هر روز، این شانزلیزه را قدم بزند تا به دفتر کارش برسد. کارخانه را نیز در شهرک صنعتی مورچه خورت ساخت. اکنون که ۱۵ سال از آن روزها می گذرد؛ همسرش مدیر عامل کارخانه است و خودش رئیس هیئت مدیره. تعداد محصولات به ۱۶۰ عدد رسیده، آزمایشگاه کارخانه، آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد شده و کارخانه، گواهینامه های متعدد مدیریت کیفیت و مدیریت کیفیت آزمایشگاهی را کسب نموده است.

برگذاری همایش های استاندارد

حوزه فعالیتی بهسیم سیم و کابل فشار ضعیف است. این سیم و کابل ها در سراسر محیط پیرامون ما و در دل دیوارها حظور دارند و سال های بسیار طولانی، مستمرا زیر برا هستند و روشنایی و حرکت و گرما و خنکی به ارمغان می آورند. کیفیت و دوام این سیم ها، باعث می شود ده ها سال بگذرد و ما هرگز با آن هاسر و کار پیدا نکنیم. در مقابل کیفیت ضعیف، با خرابی و آتش سوزی، آن ها را جلوی چشممان می آورد.همین است که بهترها، کمتر دیده می شوند.برای اطمینان از کیفیت محصولات بهسیم، عملیات ساخت در سه مرحله تامین مواد اولیه، تولید و محصول نهایی به دقت تحت کنترل قرار دارد.۱- نشان استاندارد (ISIRI)۲- گواهینامه های استاندارد مدیریت یکپارچه (IMS) شامل: ISO ۴۵۰۰۱-۲۰۱۵, ISO ۱۴۰۱-۲۰۱۵, ISO ۹۰۰۱-۲۰۱۵ و HSE-MS از شرکت BRSM آمریکا گواهینامه ۳- تایید صلاحیت آزمایشگاه سازمان ملی استاندارد۴- گواهینامه انطباق با استاندارد محصولات از شرکت توانیر ۵- گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی (ISO/IEC ۱۷۰۲۵-۲۰۱۷) ۶- حضور در فهرست بلند منابع دستگاه مرکزی وزارت نفت (AVL)

۰

مشتری ها

۰

رضایت مشتری

۰

حمل بار

۰

میزان درآمد

خرید انواع سیم و کابل با بهترین قیمت

مرکزی وزارت نفت AVL

نشان استاندارد ISIRI

گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه سازمان ملی استاندارد

گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ISO/IEC ۱۷۰۲۵-۲۰۱۷

گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ISO/IEC ۱۷۰۲۵-۲۰۱۷