درباره بهسیم

Previous
Next

25

سال تجربه

به سیم یعنی جریان بهتر انرژی

پس از سال ها فعالیت مستمر و هدفمند در حوزه تجارت و بازرگانی و در راستای تلاش برای تولید محصول با کیفیت ایرانی و ایجاد اشتغال برای نیروی کار جوان، بر آن شدیم که با استعانت از خداوند منان و با همت از دانش متخصصین اقدام به تولید سیم و کابل نماییم. از این روز در سال 1381 بنای کارخانه اسپادان بهسیم نهاده شد و تولید انواع سیم و کابل در سایزهای فشار ضعیف و متوسط محقق گردید. هم‌اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه از شروع فعالیت، مفتخریم محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی تولید نماییم. بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید و همچنین مجهز بودن به آزمایشگاه آکرودیته همکار استاندارد هر روز پیش از پیش ما را در مسیر پیشبرد اهداف و بهبود کیفیت محصولات یاری می‌رساند.

مهندس خوانساری

رئیس هیئت مدیره

آزمون ها

1

سیم شما
در آزمون استقامت

هدف از این آزمون، بررسی استقامت مکانیکی کابل های انعطاف پذیر و …

2

سیم شما
در مقابله با جریان قوی

در این آزمون، ولتاژ 8 کیلو ولت، به مدت 5 دقیقه، به تمامی رشته ها…

3

سیم شما
در کشاکش زندگی

در این آزمون، درصد آنیل مس، با محاسبه طول اختلاف اولیه و ثانویه…

4

سیم شما
در آزمون گردن کلفتی

در این آزمون قطر کلی سیم اندازه گیری میشود.

تیم ما

مهندس محمد علی خوانساری

عضو هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه

دانشجوی مهندسی برق دانشگاه اصفهان و مدیر واحد تحقیق و توسعه بهسیم

مهندس منصور خوانساری

رئیس هیئت مدیره

مهندس برق از دانشگاه مریلند آمریکا

مهندس محمد علی خوانساری

عضو هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه

کارشناس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آناپولیس مریلند آمریکا

خلاصه فعالیت ها

1380
شروع فعالیت

آن روزها هر جا سراغ محصولات درجه یک خانگی میگرذفتی، همه آدرس چهارباغ کازرونی را می دادند. از حولی سال های 1330 تا دهه ها بعد، حاج آقای خوانساری، وارد کننده، نماینده و عرضه کننده برندهای معروفی چون وایت وستینگ هاوس، جنرال الکتریک، ادمیرال، پِرِستو و.. بود.بچه ها بزرگ شدند، «منصور» را برای ادامه تحصیل به آمریکا فرستاد. او در دانشگاه ایالتی مریلند، مهندسی برق خواند و 12 سال در آمریکابه کار و کسب و تجربه پرداخت. در همان زمان با مژگان ایزدی دانش آموخته رشته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه آناپولیس مریلند ازدواج کرد. دختری از خانواده پزشک که پدر، متخصص خون از دانشگاه ایالتی ویرجینا آمریکا و مادر، دانش آموخته رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دارای تخصص علوم آزمایشگاهی از دانشگاه ایالتی ویرجینا آمریکا، دکتری ایمینولوژی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اولین استاد زن دانشگاه اصفهان بود.

1385 – 1380
شروع به صادرات

«منصور خوانساری» که ضرورت عرضه «بهترین ها» را از پدر آموخته بود، تصمیم گرفت ایده تولید محصولات دره یک ایرانی را عملی سازد و اینگونه بود که در بازگشت به ایران و پس از چند سال تلاش و پیگیری، بهسیم در سال 1381 متولد شد.«منصور خوانساری» اصرار داشت دفتر پدر را در قلب چهارباغ اصفهان حفظ کند و هر روز، این شانزلیزه را قدم بزند تا به دفتر کارش برسد. کارخانه را نیز در شهرک صنعتی مورچهخورت ساخت. اکنون که 15 سال از آن روزها می گذرد؛ همسرش مدیر عامل کارخانه است و خودش رئیس هیئت مدیره. تعداد محصولات به 160 عدد رسیده، آزمایشگاه کارخانه، آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد شده و کارخانه، گواهینامه های متعدد مدیریت کیفیت و مدیریت کیفیت آزمایشگاهی را کسب نموده است.

1392 – 1385
جزء برترین های منطقه

گندم از گندم می روید و جو ز جو. بهسیم نیز برای بهسیم شدن، محتاج «به تیم» داشتن است. در دنیایی که در میان سرمایه ها، حرف اول را سرمایه انسانی می زند؛ بهسیم کوشیده است، در وسع خود بهترین ها را جمع و بهترین ها را تولید کند.

1396 – 1390
برگذاری همایش های استاندارد

حوزه فعالیتی بهسیم سیم و کابل فشار ضعیف است. این سیم و کابل ها در سراسر محیط پیرامون ما و در دل دیوارها حظور دارند و سال های بسیار طولانی، مستمرا زیر برا هستند و روشنایی و حرکت و گرما و خنکی به ارمغان می آورند. کیفیت و دوام این سیم ها، باعث می شود ده ها سال بگذرد و ما هرگز با آن هاسر و کار پیدا نکنیم. در مقابل کیفیت ضعیف، با خرابی و آتش سوزی، آن ها را جلوی چشممان می آورد.همین است که بهترها، کمتر دیده می شوند.برای اطمینان از کیفیت محصولات بهسیم، عملیات ساخت در سه مرحله تامین مواد اولیه، تولید و محصول نهایی به دقت تحت کنترل قرار دارد.1- نشان استاندارد (ISIRI)2- گواهینامه های استاندارد مدیریت یکپارچه (IMS) شامل: ISO 45001-2015, ISO 1401-2015, ISO 9001-2015 و HSE-MS از شرکت BRSM آمریکا گواهینامه 3- تایید صلاحیت آزمایشگاه سازمان ملی استاندارد4- گواهینامه انطباق با استاندارد محصولات از شرکت توانیر 5- گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی (ISO/IEC 17025-2017) 6- حضور در فهرست بلند منابع دستگاه مرکزی وزارت نفت (AVL)